تبلیغات
گالری خودروهای لوکس جهان - آخرین شاهکار"پژو" + تصاویر
گالری خودروهای لوکس جهان
گالری جدیدترین و زیباترین خودروهای مدرن در جهان


مرتبه
تاریخ : جمعه 16 آبان 1393
کارخانه خودروسازی پژو در نمایشگاه امسال، خودروی با طراحی عجیب و همچنین بسیار زیبا را ارئه کرده است که نام آن "Onyx" است...این خودرو در طراحی ظاهری بسیار خوب کار شده است. طراحی رنگ های بدنه و همچنین قالب تراش خورده و تیز این خودرو به نوعی با خودروهایی که این روزها بیشتر با طراحی کروی هستند متفاوت است.
طرح های داخل این خودرو نیز مابین طراحی های بسیار عجیب خودروهای فرمول یک و همچنین یک خودروی بسیار شیک و راحت است. این باعث شده تا سرنشینان احساس راحتی بسیار زیادی داشته باشند.
"Onyx" نه تنها از نظر ظاهری بلکه از نظر فنی نیز بسیار قدرتمند طراحی شده است. پژو برای این خودرو یک موتور هشت سیلندر با حجم موتر 3.7 لیتر انتخاب کرده است.
این موتور قدرتمند به این خودرو اجازه می دهد تا 600 اسب بخار انرژی تولید کند و آن را با یک جعبه دنده 6 سرعته میفرستد تا بتوانید به راحتی کنترلش کنید.
اما این قدرت موتور به همینجا ختم نمی شود چرا که طراحان یک موتور الکتریکی دیگر نیز در این خودرو قرار داده اند که با روشن کردن آن 80 اسب بخار دیگر به قدرت موتور اضافه می شود و می توانید از سقف سرعت 350 کیلومتر در ساعت نیز فراتر بروید.


طبقه بندی: عکس های جنجالی از خودرو رویایی، 
برچسب ها: آخرین، شاهکار، پژو، خودروی پژو، تصاویر، car، PEUGEOT،
ارسال توسط مهدی علیزاده
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ